DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Hrkadry
  • Kontakt: Hr Kadry
  • Telefon: 725610314
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Poszukujemy pracownika na stanowisko: Operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

Opis stanowiska:

-kompletacja towaru,
-załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych,
-rozmieszczanie palet na regałach,
-ściąganie palet.

Wymagania:

- komunikatywny język niemiecki,

-uprawnienia na wózki widłowe.

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie,

-atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od zaangażowania i stażu pracy - na początek 11,35€ brutto na godzinę + dieta 30€ netto.

W aplikacji prosimy o zawarcie adnotacji: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez HR KADRY Sp. z o.o. zgodnie postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)."