MONTER RUROCIĄGÓW, J. NIEMIECKI, NIEMCY HAMBURG OD 3000€NETTO+POKOJ GRATIS

MIEJSCE PRACY

Pracodawca:

Nasza firma niemiecka GmbH, Bezposrednio zatrudni u siebie, na umowie niemieckiej. Siedziba główna w w DE, Dokumenty przez Internet lub w biurze. Praca Niemcy

Jezeli nie mowisz po niemiecku, nie wysylaj zgloszenia, dzieki!

Monter rurociągów, Niemcy Vorrichter  mit deutsch,

osoby tylko mowiace po niemiecku

Opis stanowiska:

  1. Monter Rurociagow mit deutsch,
  2. praca podstawie rysunku izometrycznego, dobra znajonosc rysunku.
  3. Samodzielne wyginanie odcinków rur, przygotowywanie złączy, montaż.
  4. Doswiadczenie w zawodzie w pracy jako monter rur i rurociagow.
  5. Umiejetnosc pracy w zespole.
  6. Wymagane doswiadczenie na danym stanowisku
  7. Rysunej izometryczny dobry - bardzo dobry w praktyce

Wymagania:

  • Szukam zawodowca do montowania rur,
  • rafineria i zaklady chemiczne, praca stała,
  • znajomość rysunku izometrycznego konieczna!
  • jezyk niemiecki od A2/ kommunikativ.........

Oferujemy:

  • Mieszkanie gratis, Opłacone przez naszą firmę.
  • Również system rotacyjny, czas urlopowy elastyczny.
  • brak zeit konta/brak banku godzin
  • auto do ustalenia
  • dieta 40-60 € za każdy dzień
  • kilometrówka

  • Rozmowa i ustalenia po przesłaniu cv i certyfikatow
  • od 16€ netto na reke, zalezy od kwalifikacji.

prosze dopisac w tytule wiadomosci: Monter Rurociagow mit deutsch
Dziekuje

Kontakt po przeslaniu dokumentow!
Handy/Komorka +49 179 42 19 146 auf Deutsch!

Kraj: Niemcy/Leverkusen Dormagen Hamburg Hannover i inne