MONTER RUR RUROCIAGI NIEMCY, J.NIEMIECKI, RAFINERIA RUROCIAGI OD 27.05 HAMBURG

Nasza firma niemiecka GmbH, jeden z 30 kronosow, - bezposrednio u nas, - na umowie niemieckiej. - pelne ubezpieczenie, socjalne itp - umowa na czas nieokreslony - obsługa w języku polskim, - brak zeit konta, --Biuro w Mülheim an der Ruhr, DE, 9-17 PN-PT. andy/Komorka +49 179 42 19 146, +48 698 196 742 adres e-mail: [email protected]

Monter rur rurociagi Niemcy, j.niemiecki, RAFINERIA RUROCIAGI OD 27.05 HAMBURG

Opis stanowiska: Vorrichter:

  • niemiecki komunikatywny minimum (angielski nie)
  • osoby z doświadczeniem zawodowym: rafinerie, zaklady chemiczne, przemysłowe,
  • mozliwosc stalej wspolpracy,
  • znajomość rysunku izometrycznego!
  • 180 do 240 godzin,
  • mile widziane SCC/VCA, kolnierze, flange itp.
  • Rozne lokalizacje w Niemczech, tylko

Wymagania:

  1. najlepiej - wyjazd najlepiej w ciągu kilku dni,
  2. transport do ustalenia
  3. CV aktualne!
  4. mile widziane SCC/VCA, kolnierze, badania lekarskie,
  5. konkretne osoby

Kontakt po przeslaniu dokumentow! w tytule wiadomosci:
Rafineria Hamburg Monter
Nazwisko, zawod, start 27.05.2021
 adres e-mail: [email protected]

Oferujemy:

  1. od 15-20 netto na reke, na czysto, zalezy od kwalifikacji,
  2. bezposrednio zatrudnienie w naszej firmie! firma niemiecka,
  3. brak zeit konta - urlop elastyczny dla kazdego
  4. Zaliczki 1000 euro po 2 tygodniach pracy
  5. wyplata do 20 dnia nastepnego miesiac na konto walutowe.
  6. Mieszkanie opłacone przez naszą firmę!
  7. nocleg od 1 do 25 KM
  8. pokoje 1 lub 2 osobowe
  9. kuchnia, lazienka, wifi,

Gewerba czy inna dzialalnosc gospodarcza odpada

Kraj: Niemcy, Köln, Frankfurt, Brunbuttel

poziom trudnosci ++ bis +++++ und ++++++