MONTER RUR VORRICHTER NIEMCY OD 2500 € DO 3500 € NETTO NA REKE+GRATIS NOCLEG

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Kronos GmbH Niemcy
  • Kontakt: Piotr
  • Telefon: +49 179 42 19 146
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Monter rur Vorrichter NIEMCY

od 2500 € do 3500 € Netto na reke+GRATIS nocleg

Firma niemiecka zatrudni fachowcow:
umowa niemiecka bezposrednio
zlecenie ciagle, jedno miejsce pracy
brak zeitkonta
kilometrowka
zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę
nadgodziny sa!

OPIS STANOWISKA

Instalacje przemyslowe: rafinerie, zaklady chemiczne, rury!
Obszar polnocnych Niemiec, Hamburg, Stade itp

brak ofert na Berlin rzecz jasna!

Monter rur; rysunek izometryczny wymagany

WYMAGANIA: zalezne od miasta:
j
ezyk niemiecki od A2 do B2 (budowlany do dobry)
prawo jazdy tak i nie
auto tak i nie
praca w zespolach od 2-15 osob

Dodatki i Bajery:
Mozliwosc meldunku dla chetnych
Pełen pakiet socjalny niemiecki zagwarantowany,
Dodatek za nadgodziny oraz pracę w niedzielę i święta
Zaliczki
Wyplata 15 na koncie
Sfinansowanie i zorganizowanie szkolen na koszt firmy: przedluzenie certyfikatow i inne dokumenty
Długotrwałą współpracę, umowa na czas nieokreslony
Pomoc w uzyskaniu korzystniejszej grupy podatkowej
Opiekę polskojęzyczna tez weekend
Bonus za polecenie kolegi
Dla najlepszych mieszkanie firmowe! NOWOSC

po przeslaniu CV udzielamy wiecej informacji, indywidualnie do danej osoby/osob, grupy osob

[email protected]

Handy/Komorka +49 179 42 19 146