Magda
dodano około 2 lata temu

Monter drzwi na statkach OD ZARAZ !

Hamburg Niemcy
Wyświetleń: 42Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok
Firma Go2-Work jest agencją pośrednictwa pracy wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 25054, której aktywność biznesowa skupia się na realizowaniu międzynarodowych projektów na terenie Niemiec i Austrii.

Obecnie poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku:

MONTERÓW DRZWI W KABINACH PASAŻERSKICH NA EKSLUZYWNYM STATKU WYCIECZKOWYM
W RENOMOWANEJ STOCZNI NIEMIECKIEJ

Miejsce pracy: północno-zachodnia część Dolnej Saksonii, zachodnie Niemcy

Obowiązki:
  • montaż drzwi albuminowych w kabinach pasażerskich
  • montaż elementów ze stali szlachetnej w pomieszczeniach magazynowych
  • praca w 2-osbowych grupach (monter niemiecki + monter/pomocnik z Polski)

Wymagania:
  • umiejętności manualne i doświadczenie na ww. stanowisku - WARUNEK KONIECZNY (nie jest wymagane wykształcenie kierunkowe)
  • gotowość do podjęcia pracy w miesiącu sierpniu
  • samochód do wyjazdu mile widziany
  • podstawowa znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (poziom A2)

Gwarantujemy:
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę
  • stawkę godzinową w wysokości 15,00 €/ brutto /godzinę
  • DARMOWE zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych (standard niemiecki, pokoje z WiFi)
  • min. 40 godzin pracy w tygodniu, możliwość nadgodzin, praca w soboty
  • opłacane składki ZUS i płatny urlop wypoczynkowy
  • wynagrodzenie wypłacane do 10-go dnia każdego miesiąca  (w EURO lub w PLN)
  • stała opiekę polskojęzycznego koordynatora oraz kontakt z nim przez 7 dni w tygodniu
  • 100€ za polecenie pracownika (szczegóły po zatrudnieniu)

Zgodnie z obowiązującym prawem nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Proszę o umieszczenie w aplikacji klauzuli RODO, w przeciwnym razie nie będziemy się mogli z Państwem skontaktować!
Regulamin portalu Jober.pl

GO2 WORK

730 885 555
Osoba Kontaktowa
Magda