• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-11 EUR/h
  • Firma: Axialus S.A.
  • Kontakt: Axialus S.A.
  • Telefon: 605562300
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter
Firma Axialus obecnie poszukuję pracowników na stanowisko:

Montera mebli do Niemiec

Miejsce pracy: północne Niemcy

WYMAGANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Niemiecki/Angielski A1

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • zdolności manualne
  • montowanie mebli u klienta
  • montaż kuchni u klienta
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane kat. C lub C+E)
  • transport mebli,
  • wnoszenie mebli,
  • kontrola jakości.

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę
  • Wynagrodzenie: 10,00-11,00 € brutto/h + dodatki,
  • Dodatki za nadgodziny +25%,
  • Dodatki za niedzielę +25%,
  • Dodatki za święta +100%,
  • darmowe zakwaterowanie
  • darmowy kurs prawa jazdy kat. C
  • darmowy kurs językowy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania aplikacji na adres mailowy: [email protected] lub proszę o kontakt pod numerem telefonu z działem rekrutacji: Ilona: 785 - 513 - 304, Kamila: 605 - 562 - 300

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem we Wrocławiu, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Do aplikacji proszę o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.