Magdalena Chwastek
dodano około miesiąc temu

Mechanik przemysłowy - Niemcy, blisko granicy (z j. niemieckim)

Hamburg Niemcy
13000-18000  PLN / m-c
Wyświetleń: 102Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Powyżej 4 lat

Nieważne czy stawiasz pierwsze kroki za granicą czy może masz już doświadczenie w podróżach zawodowych – kluczem do sukcesu są nie tylko Twoje umiejętności zawodowe, ale również profesjonalna firma, która zadba o każdy aspekt Twojego zatrudnienia. W abacent starannie dobieramy oferty mieszkaniowe, rozumiejąc jak ważny jest wypoczynek po ciężkim dniu pracy. Współpracujemy jedynie z zaufanymi partnerami i jesteśmy do Twojej dyspozycji, gdy potrzebujesz naszej pomocy. Jeśli szukasz mozliwości rozwoju zawodowego, dołącz do nas i przekonaj się jak przyjemne może być osiąganie zawodowych celów w profesjonalnym środowisku

Aktualnie poszukujemy ślusarza przemysłowego/mechanika przemysłowego Gdzie: Hamburg

Oferujemy:

  • Od 15,00€ - 18,00€ netto
  • Opłacone zakwaterowanie w ramach pakietu relokacyjnego – gwarantujemy przyzwoity pokój pojedynczy w pobliżu miejsca pracy z dostępem do kuchni oray internetu
  • Wysokie premie za polecenia pracownicze. Twoje rekomendacje wykwalifikowanych kandydatów są dla nas niezwykle cenne.
  • Możliwość redukcji godzin na tzw. Zeitkoncie
  • Od 150,00 € - 300,00 € premii świątecznej oraz premii wakacyjnej (przysługuje po okresie próbnym)
  • Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony
  • Możliwość kursu językowego przed i w trakcie zatrudnienia
  • Ciągłość zleceń w okresie zimowym
  • Obsługę polskojęzycznego koordynatora
  • Możliwość zatrudnienia w teamie

Zadania:

  • Typowe prace konserwacyjne i serwisowe maszyn przemysłowych
  • Konserwacja i utrzymanie w dobrym stanie pomp i sprężarek.
  • Przeprowadzanie testów zapobiegania przedostawaniu się płomieni (np. sprawdzanie zabezpieczeń przeciwogniowych).
  • Przeprowadzanie pomiarów drgań w instalacjach oraz analiza i ocena wyników pomiarów.
  • Kontrola drabin, drabin pionowych, stopni, regałów i węży.
  • Sporządzanie protokołów z przeglądów i dokumentowanie wykonanych prac.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego jest wymogiem koniecznym dla tej oferty pracy
  • wykształcenie kierunkowe jako ślusarz lub mechanik przemysłowy
  • prawo jazdy + samochód na wyjazy

Ta oferta pracy nie jest dla Ciebie? Zadzwoń do nas! Mamy rownież inne oferty pracy dla ślusarzy (inne miejsowości), hydraulików, elektryków, spawaczy oraz operatorów CNC

Regulamin portalu Jober.pl

abacent Personalservice GmbH

+49 172 6345 131
Osoba Kontaktowa