MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji i polskich podwykonawcow.
niemiecki producent napoji ze wschodnich przedmiesci Hamburga obecnie poszukuje kilku pracownikow na stanowisko:

KOMISJONER z uprawnieniami na wozki widlowe
Miejsce pracy: firma ze wschodniego przedmiescia Hamburga

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  C+E
  • znajomość języka niemieckiego : komunikatywny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komisjonowanie i pracy magazynowe i ladunki /rozladunki skrzynek (wozek widlowy)
  •  rozne zmiany
  • wdrazanie i szkolenie zapewnione

OFERUJEMY:

    • zakwaterowanie firma nie zapewnia. tylko dla osob ktore maja zakwaterowanie we wschodniej czesci Hamburga
    • brutto od 2200€ brutto na start  + premie + dodatki za nadgodziny
    • niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony ze wszystkimi skladkami

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem Hamburg)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”