• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 4 000 EUR/m-c
  • Firma: Allpersona
  • Kontakt: Grzegorz Kitzka
  • Telefon: +49 821 50853913
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Kierownik Projektu

Miejsce pracy: Hamburg (Niemcy)

Opis stanowiska:

  • Zapewnienie rentowności projektu (monitorowanie wyników, kontrola i ocena postępów nowych pracowników, kontrola wydatków projektowych).
  • Negocjacje z klientami
  • Nadzorowanie pracy brygadzistów i koordynatorów
  • Stala współpraca z działem rekrutacji naszej firmy
  • Planowanie pracy w projekcie (przygotowanie i koordynacja planu operacyjnego, planowanie urlopów, wystawianie faktur dla klienta).
  • Wprowadzenie nowych pracowników ( umowy o pracę, pouczenie nowego pracownika o zasadach obowiązujących w firmie i Niemczech).
  • Wsparcie pracowników na początku pobytu w Niemczech
  • Pomoc dla pracowników, którzy nie władają biegle językiem niemieckim
  • Rejestracja czasu pracy wszystkich pracowników zaangażowanych w projekt.
  • Zarządzanie przejęciami pracowników,
  • Staranne zarządzanie majątkiem firmy w danym projekcie
  • Kontrola samochodów służbowych użytkowanych w ramach danego projektu
  • Kontrola mieszkań firmowych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku związanym z zarządzaniem
  • Znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie - minimum B2/C1
  • Znajomość procesów magazynowania i logistyki
  • Mile widziana znajomość programu firmy Prosoft i pakietu Microsoft Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność i sumienność w pracy,
  • Umiejętność pracy w grupie,
  • Gotowość do podjęcia pracy w rejonie Hamburgu

Oferujemy:

  • Warunki wynagrodzenia: 4000€ brutto plus premia uzależniona od wyników
  • Niezbędne narzędzia do pracy - samochód służbowy Volvo V60, telefon, komputer itp
  • 30 dni płatnego urlopu
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem,
  • Długofalowe zatrudnienie,
  • Zatrudnienie na niemieckich warunkach,
Więcej informacji pod tel.:
Grzegorz Kitzka
+49 821 508 539 13
+48 533 456 485
Tadeusz Kempny
+49 821 508 539 14
+48 604 398 444

Dostępni jesteśmy dla Państwa:

poniedziałek-czwartek 8-17
piątek 8-14

Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
Mówimy po polsku.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów w języku polskim lub niemieckim.

Prosimy o składanie dokumentów aplikacyjnych na [email protected]
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.