DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-35 EUR/h
  • Firma: hkw GmbH
  • Kontakt: Gregor Pop
  • Telefon: 0048662714217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

hkw GmbH - LEADIVIO przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne oferty zatrudnienia na produkcji w Niemczech. Praca u naszych klientów to ciekawa opcja przede wszystkim dla osób zainteresowanych stałym i długoterminowym zatrudnieniem. Osoby pracujące w obszarze produkcji otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość uzależniona jest od doświadczenia i znajomości języka. Oferujemy też pracę dla osób bez kwalifikacji zawodowych!

Podejmując współpracę z naszą agencją hkw GmbH - LEADIVIO, możesz aplikować na ciekawe stanowiska związane z produkcją. Posiadamy lekką pracę przy produkcji (również dla kobiet).

Osobom decydującym się na pracę w Niemczech zapewniamy wsparcie koordynatora przez cały okres współpracy.

Aktualnie dla naszego prestiżowego klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

IT Servicetechniker Break & Fix z językiem niemieckim na poziomie B2

Zakres obowiązków:

  • 2nd Level Support im Bereich Break&Fix (Hard- & Software)
  • Realizacja projektów informatycznych dla dalszego rozwoju i optymalizacji procesów
  • Administracja serwerowymi systemami operacyjnymi Microsoft, bazami danych, systemami pamięci masowej, kopiami zapasowymi, zaporą sieciową i serwerem Exchange oraz technologią sieciową, wirtualizacja i sprzęt serwerowy
  • Zapewnienie bezpieczeństwa informatycznego oraz wsparcia informatyczne i administracyjne użytkowników
  • Konserwacja i aktualizacje oprogramowania
  • Wykonywanie prac związanych ze wsparciem IT na podstawie zgłoszonych biletów B/F
  • Wsparcie dla użytkowników końcowych w TechBarze
  • Obsługa biletów z wysokim SLA

Oczekiwania wobec kandydata:

  • Wykształcenie jako informatyk w zakresie integracji systemów lub porównywalne kwalifikacje.
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze Break&Fix (bez rolloutu)
  • Szczegółowa znajomość aktualnych systemów operacyjnych Windows i iOS
  • Szczegółowa znajomość aktualnych standardowych aplikacji (produkty Office, Adobe, itp.)
  • Kilkuletnie doświadczenie w bezpośrednim wsparciu z użytkownikami końcowymi
  • Doświadczenie z Windows Active Directory
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie co najmniej B2
Oferta

  • Attraktives Gehalt + Prämiensystem
  • Unbefristete Anstellung
  • Firmenwagen auch zur privaten Nutzung
  • Getränkeauswahl und Kaffee frei
  • Spannende Tätigkeit in einem motivierten Team mit eigenen Gestaltungsmöglichkeiten
  • Aus- und Weiterbildung

Całkowite wynagrodzenie miesięczne może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy. Klasy podadkowe (1,2,3,4,5,6) za zwyczaj wynagrodzenie miesięczne jest naliczane na klasie podadkowej 1 oraz 3

INFO!!!!

Aktualnie nie posiadamy wolnych mieszkań dla naszych pracowników. Jesteśmy ale wstanie pomóc w poszukiwaniu oraz zapewnienia zakwaterowania w hotelach pracowniczych gdzie w jedym pokoju może być więcej łużek.

Typowe podstawowe wyposażenia to:

  • WiFi aby możliwe było utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi
  • Wygodne łóżka umożliwiające wypoczynek i spokojny sen
  • Pralka
  • Aneks kuchenny do przyrządzania dziennych posiłów, lodówka
  • Ręczniki i pościel

Kontakt:

Tel: 0049 89 24335068

Mobil: 0048 662714217 - What'sApp

zawierających następującą klauzulę:

Ich bin mit der Verarbeitung der von mir im Antrag enthaltenen personenbezogenen Daten für die Zwecke des Einstellungsverfahrens gemäß der Verordnung (EU) 2016/679 des Europäischen Parlaments und des Rates vom 27. April 2016 zum Schutz personenbezogener Daten bei der Verarbeitung personenbezogener Daten einverstanden und über den Datenverkehr und die Aufhebung der Richtlinie 95/46 / EG (DSGVO).

Gleichzeitig erkläre ich, dass ich die Informationen des Administrators zur Datenverarbeitung und die Rechte gelesen habe, auf die ich gemäß der obigen Verordnung Anspruch habe.