GLAZURNIK : OD 15 €/GODZ + DARMOWE ZAKWATEROWANI

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: NSI INWEST GROUP
  • Kontakt: INWEST
  • Telefon: 605514535
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

                                       Firma NSI jest bezpośrednim działem rekrutacyjnym niemieckiej firmy.

                       FIRMA NSI NIE JEST AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ

                                               WSZYSCY PRACOWNICY PODPISUJĄ UMOWĘ O PRACĘ
                                                                Z WŁAŚCICIELEM FIRMY W NIEMCZECH

                                         Budowlana firma niemiecka, pilnie zatrudni następujących pracowników

                                                              GLAZURNIK

                             Komunikatywna znajomość j. Niemieckiego A1

Miejsce pracy: Hamburg

WYMAGANIA

  • doświadczenie na stanowisku glazurnika
  • doświadczenie jako płytkarz,mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykładanie różnego rodzaju powierzchni (ściany, podłogi, schody) płytkami ceramicznymi (glazura) lub innymi materiałami (terakota, gres, klinkier, mozaika szklana itp.)
  • Przygotowywanie gruntu (oczyszczanie, wyrównanie)
  • Fugowanie powierzchn

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie – umowa o pracę podpisywaną bezpośrednio z niemieckim przedsiębiorstwem
  • wysokie zarobki w euro, wypłacane terminowo:-
     -  stawka              : od 15,00 € / godz
     -  nadgodziny       : tak ,płatne na koniec miesiąca
     -  zaliczki              : płatne gotówką na koniec każdego tygodnia

  • urlop wypoczynkowy 24-30 dni/rok
  • dodatkowe ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • - Składki emerytalne odprowadzane w Niemczech

    - Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

    - Dodatek urlopowy i premie świąteczne

  • wynagrodzenie płatene do 3 dnia miesiąca ,na konto bankowe

ZAKWATEROWANIE ZAPŁACONE PRZEZ PRACODAWCĘ NIEMIECKIEGO :

  • Zakwaterowanie w pokojach 1 i 2 osobowych ,z dostępem do w pełni urzadzonej kuchni,łazienki,pralki
  • Wi-fi ,miejsce parkingowe

DODATKOWE INFORMACJE :

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

  • możliwość regularnych zjazdów do Polski co 4-6 tygodni

                     TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY : STYCZEŃ /LUTY  2019

                                                     CV ze zdjęciem mile widziane

                                                E-mail : [email protected]

NSI-Nano Silver Innowacje

02-601 Warszawa
Raclawicka 25

+48 605514535 ( czynny od pon-soboty od 9:00 - 19:00 ,niedziele handlowe : 11-16 )

Piotr Tomaszewicz

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”