TRUKAM Kamil Truchan Usługi dla przemysłu
Patryk Zabłocki
dodano 4 miesiące temu

Elektryk przemysłowy

Hamburg Niemcy
12000-14500  PLN / m-c
Wyświetleń: 477Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Twój zakres obowiązków

Wsparcie prac elektrycznych u klienta końcowego naszego klienta w Hamburgu, Niemcy

Zakres prac/Wymagane doświadczenie: czytanie schematów elektrycznych

Bezpieczna praca zgodnie ze schematami obwodów

Podłączanie kabli w szafach sterowniczych i rozdzielniach

Prawidłowe układanie kabli

Praca z prądem o dużym natężeniu

Wymagane uprawnienia SEP lub zagraniczny odpowiednik (jako forma weryfikacji umiejętności)

Nasze wymagania

Doświadczenia w pracy jako elektryk przemysłowy

Znajomości przepisów i norm dotyczących instalacji elektrycznych

Umiejętności diagnozowania i naprawy usterek elektrycznych

Zdolności do czytania i interpretacji schematów elektrycznych

Umiejętność pracy w warunkach przemysłowych, również pod napięciem

Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Umiejętność współpracy z innymi członkami zespołu

Terminowość i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

To oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie: Jako kluczowy element naszego zespołu, oferujemy Ci konkurencyjne wynagrodzenie, które odzwierciedla Twój wkład w sukces naszej firmy. Nasze pakiety płacowe są przejrzyste i sprawiedliwe, mające na celu zapewnienie Ci stabilności finansowej.

Możliwość rozwoju zawodowego: Wierzymy w ciągły rozwój naszych pracowników. Oferujemy dostęp do szkoleń i kursów, które pomogą Ci rozwijać umiejętności i poszerzać wiedzę w zakresie nowoczesnych technologii lakierniczych i metod pracy.

Praca w stabilnej firmie: Jesteśmy dumni z naszej stabilnej pozycji na rynku i długoterminowych relacji z klientami. Dołączając do nas, zyskujesz pewność zatrudnienia w firmie, która rozwija się i ceni dobre praktyki branżowe.

Bezpieczne środowisko pracy: Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem. Zapewniamy dostęp do nowoczesnego sprzętu i środków ochrony osobistej, a także regularne szkolenia z zakresu BHP.

Praca nad interesującymi projektami: Jako monter konstrukcji stalowych w naszej firmie, będziesz miał okazję pracować nad różnorodnymi i często wyjątkowymi projektami, które stanowią wyzwanie i pozwalają na kreatywne wykorzystanie Twoich umiejętności.

Dołącz do nas i rozwijaj swoją karierę jako elektryk w firmie, która inwestuje w ludzi i technologię. Czekamy na Ciebie!

O nas

Założona w marcu 2021 roku firma TRUKAM Kamil Truchan Usługi dla przemysłu szybko wyrobiła sobie renomę jako zaufany dostawca kompleksowych rozwiązań dla szerokiego spektrum branż przemysłowych. Z siedzibą w sercu Katowic, w centrum polskiego przemysłu, TRUKAM specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości usług, które wspierają efektywność i produktywność naszych klientów.

Od momentu założenia, TRUKAM ma przyjemność współpracować z renomowanymi firmami z różnych sektorów przemysłu, dostarczając rozwiązania, które przyczyniają się do ich sukcesu. Nasze zaangażowanie w doskonałość operacyjną i ciągłe dążenie do innowacji pozwoliło nam zbudować silną pozycję na rynku i zdobyć zaufanie wśród naszych klientów.

Wybierając TRUKAM Kamil Truchan Usługi dla przemysłu, decydujesz się na partnera, który z pasją podchodzi do każdego projektu, gwarantując nie tylko wysoką jakość usług, ale również profesjonalizm i elastyczność dopasowaną do indywidualnych potrzeb Twojej firmy. Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu oraz ciągłemu rozwojowi, jesteśmy przekonani, że wspólnie możemy osiągnąć więcej.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy wspierać rozwój Twojej firmy przez nasze specjalistyczne usługi dla przemysłu.

Regulamin portalu Jober.pl

Katowice, Polska
+48532313383
Osoba Kontaktowa