ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY K/M Z ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-17 EUR/h
  • Firma: PHH Personaldienstleistung GmbH
  • Kontakt: Tomasz Hachuła
  • Telefon: 731919266
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

PHH Personaldienstleistung GmbH, z Hamburga to firma z 20 letnim doświadczeniem na rynku pracy w Niemczech. W związku z zapotrzebowaniem na współpracowników na terenie Niemiec obecnie poszukujemy elektryk przemysłowy  k/m z znajomością języka niemieckiego do prac na terenie Hamburga oraz całych Niemiec.

Obowiązki:

Prace instalatorskie, łączeniowe od oświetlenia do podłączenia  silników na terenie hali i obiektu

Przygotowywanie pod prace (przygotowanie okablowania, tras, korytek etc.)

Rozwiązywanie problemów (np. przy podłączeniu, poprowadzeniu trasy)

Montaż i uruchamianie nowego sprzętu

Kontrola poprawności działania linii i urządzeń

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

Ukończone wykształcenie techniczne  (Elektryk, Elektronik, Mechatronik)

Znajomość języka niemieckiego w stopniu min. komunikatywnym  (A2/B1)
Gotowość do pracy za granicą

Oferujemy:

Umowę o pracę na niemieckim warunkach
Pełny pakiet socjalny (ubezpieczenie zdrowotne, emerytalne)
Atrakcyjne wynagrodzenie

Zakwaterowanie

Wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Prosimy o zaznaczanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Informujemy że  wraz z procesem rekrutacji będziemy kontaktować się z wybranymi kandydatami/kandydatkami.