MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektromechanik
Firma Lemberger Personalvermittlung obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK

Miejsce pracy: Hamburg, Niemcy

WYMAGANIA:

  • znajomość j.niemieckiego na poziomie B1/B2 - WARUNEK KONIECZNY lub
  • znajomość j.angielskiego na poziomie B1/B2
  • znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat.B i samochód
  • doświadczenie i kwalifikacje do wykonywania zawodu - WARUNEK KONIECZNY

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż maszyn w zakładzie pracy
  • naprawa silników elektrycznych
  • wykrywanie i eliminowanie błędów
  • przewijanie różnego rodzaju silników

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę
  • stawkę godzinową 17 euro brutto
  • dietę 12 Euro netto/dzień
  • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • zakwaterowanie

Zatrudnimy 15 osób na powyższe stanowisko.

Pracodawca zapewnia profesjonalne wprowadzenie na stanowisko pracy. Szkolenie trwa ok 2 tygodnie.

Rozpoczęcie pracy - OD ZARAZ (w najszybszym możliwym terminie)

Prosimy o nadsyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”