SPECJALISTA DO SPRAW REKRUTACJI 2.500€ MIESIĄC + 800€ PREMIA!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500 EUR/m-c
  • Firma: InJobs
  • Kontakt: Rafał
  • Telefon: 572 151 672
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Obecnie dla jednego ze swoich klientów w Niemczech poszukuję osób na stanowisko:
Specjalista ds. Rekrutacji

Miejsce pracy: Halle ( Niemcy)

Nr Ref.: Rek 12/2021/SdR

Opis stanowiska Specjalista ds. Rekrutacji

Prowadzenie projektów rekrutacyjnych

Poszukiwanie kandydatów za pomocą social media i wewnętrznej bazy

Selekcja i wybór najlepszych kandydatów dopasowanych do potrzeb projektowych

Prowadzenie wstępnych rozmów rekrutacyjnych

Koordynowanie pierwszych etapów rekrutacji

Budowanie długofalowych relacji z kandydatami

Wymagania

Mile widziane doświadczenie w obszarze rekrutacji, preferowane w agencji pracy , doradztwa personalnego .

komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Wykształcenie min. średnie

Dobra znajomość pakietu MS Office

Otwartość do dalszego rozwoju w obszarze rekrutacji

Zdolności organizacyjne i komunikacyjne

Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie od 2.500€ miesięcznie

Premia do 800€

Długoterminowa współpraca oparta o stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

Pracę w młodym i dynamicznym zespole

Możliwość rozwoju w środowisku międzynarodowym

Osoba odpowiedzialna za rekrutację

Agnieszka Młynarczyk

Tel. 572 151 672

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres [email protected] w tytule maila prosimy o wpisanie „rekrutacja imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od PN-PT w godzinach od 08:00-15:00 pod nr Tel. 572 151 672

Prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawa z 2002 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 101 poz. 926, ze zmianami)."Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.