• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10-11 EUR/h
  • Firma: Wackler Personal-Service GmbH
  • Kontakt: Natalia Klikowicz
  • Telefon: 0345 68645929
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Komisjonowanie - Magazyn - Art. Drogeryjne

System pracy: 3 zmiany
Rozpoczecie pracy: od zaraz
Mile widziane pary

Obowiązki :

- Komisjonowanie w systemie  pick by voice, pick by light
- Etykietowanie art. do wysylki
- Pakowanie artykułów, ogolne prace magazynowe
- inne prace magazynowe zlecone przez przełożonego

Wymagania :

- gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (mozliwosc wyboru zmiany)
- Sumienność i umiejętność pracy w grupie
- Znajomosc liczebnikow w jezyku niemieckim
- Wlasny samochod na wyjazd

Oferujemy:
-umowa na warunkach niemieckich na czas nieokreslony
-ubezpieczenie,
-zakwaterowanie
-praca zarówno dla kobiet jak i mężczyzn - chetnie pary,
-opiekę polskich koordynatorów