MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekun

Poszukujemy doświadczonych opiekunów/ek osób starszych w domu seniora.

Posiadamy oferty pracy w różnych rejonach i miastach Niemiec.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wsparcie podopiecznych domu seniora,
  • dokumentowanie wykonywanych czynności.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • doświadczenie w opiece,
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech,
  • gotowość do pracy na nocną zmianę,
  • samochód i prawo jazdy.

CO OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony,
  • atrakcyjne zarobki- stawka jest zależna od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego,
  • premia 'na dzień dobry' 200€,
  • premia za 'polecenie pracownika' 300€,
  • 35-cio godzinny tydzień pracy z możliwością pracy w godzinach nadliczbowych,
  • dodatki za pracę w niedziele i święta oraz pracę w godzinach nocnych,
  • dodatki urlopowe i świąteczne,
  • ubrania robocze,
  • zwrot kosztów dojazdu do Niemiec,
  • darmowe zakwaterowanie,
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora  przez cały okres zatrudnienia,
  • polską gościnność i niemieckie standardy pracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i aplikacji:

  • klikając poniżej na przycisk ''Aplikuj'',
  • przez WhatsApp 0049 151 2704 274 5,
  • wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie: https://www.smartjobs.de/pl/dla-pracownikow/rejestracja,
  • nr tel: 0049 2235 98617 16.

I Ty możesz zostać bohaterem naszych seniorów!