• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: HR XPERIENCE
  • Kontakt: HR XPERIENCE
  • Telefon: 918521741
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma HR XPERIENCE obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU ODZIEŻOWEGO (M/F)

Miejsce pracy: Haldensleben (okolice Magdeburga), Niemcy

Numer referencyjny: KOM-11123-2020 - PL

WYMAGANIA:

  • Dołącz do nas, jeśli:

    ·     masz aktualne zaświadczenie o niekaralności,

    ·     jesteś ambitny i szybko się uczysz,

    ·     dokładnie i skrupulatnie wykonujesz swoją pracę,

    ·     jesteś osobą elastyczną i chwilowa zmiana działu będzie dla Ciebie wyzwaniem, a nie problemem,

    ·     jesteś punktualny i gotowy do pracy w systemie zmianowym,

    ·     możesz wyjechać własnym samochodem - nie jest to warunek konieczny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Co będziesz robić (w zależności od działu):

    ·     zbierać zamówienia chodząc po magazynie z listą,

    ·     układać towar na półkach,

    ·     pakować artykuły i przygotowywać je do wysyłki,

    ·     przyjmować zwroty,

    ·     ewidencjonować towar za pomocą skanera.

OFERUJEMY:

  • Czekają na Ciebie:

    ·       stabilne warunki zatrudnienia - niemiecka umowa o pracę,

    ·       możliwość pobrania zaliczki po 2 tygodniach pracy,

    ·       wypłata pieniędzy zawsze w terminie,

    ·       2 dni płatnego urlopu za każdy przepracowany miesiąc,

    ·       tygodniowe szkolenie wprowadzające do pracy,

    ·       wsparcie dwujęzycznego koordynatora projektu,

    ·       możliwość korzystania z komfortowego, firmowego zakwaterowania,

    ·       bardzo dobre warunki pracy: przyjazna atmosfera, słodkie poczęstunki, imprezy integracyjne, dofinansowanie do karnetu na siłownię,

    ·       możliwość awansu w strukturach firmy.

    Nigdy nie pracowałeś za granicą? Czas to zmienić - aplikuj i zdobądź swoje pierwsze doświadczenie!

HR XPERIENCE Group jest polsko - niemiecką agencją zatrudnienia z doświadczeniem w branży usług personalnych.

Specjalizujemy się w zatrudnianiu pracowników magazynowych, przede wszystkim komisjonerów i operatorów wózków widłowych. Z naszych usług rekrutacyjnych korzystają największe międzynarodowe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku.

Jako młody, zgrany zespół wielokrotnie dowiedliśmy swoich umiejętności i zyskaliśmy dobrą reputację wśród naszych pracowników oraz klientów.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Wyślij do nas swoje CV na adres [email protected]
z dopiskiem:

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) oświadczam,
że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę
HR Xperience Poland sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634