MAGAZYNIER/ KOMISJONER BEZ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR XPERIENCE
  • Kontakt: HR XPERIENCE
  • Telefon: 918521741
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma HR XPERIENCE obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KOMISJONER (M/F)

Miejsce pracy: Haldensleben, Niemcy

Numer referencyjny: KOM-11123-2019 - PL

Data rozpoczęcia: do uzgodnienia

WYMAGAMY:

  • motywacji do podjęcia pracy na terenie Niemiec,
  • zaangażowania,
  • mile widziane własne auto.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odbiór, pakowanie i wysyłka towarów,
  • ogólne prace magazynowe,
  • zbieranie zamówień według listy - art. odzieżowe.

OFERUJEMY:

  • legalne zatrudnienie (niemiecka umowa o pracę),
  • opiekę koordynatora,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

Na podstawie art. 7 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich  danych  osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HR Xperience Poland sp. z o.o.

Powyższa  zgoda  została  wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634