MIEJSCE PRACY

Oferta pracy dla PIASKARZA,

w Halberstadt – ok350km od granicy PL Zgorzelec/Görlitz

Zadania:

  • ·        Przygotowanie i obróbka nawierzchni pojazdów
  • ·        Piaskowanie podzespołów i części
  • ·        Praca na hali, przy produkcji czesci pojazdow szynowych

Wymagania:

  • ·        Ukończone szkolenie jako odrdzewiacz lub porównywalne kwalifikacje
  • ·        Praca w zespole
  • ·        Auto i prawo jazdy

Oferta:

  • ·        Szerokie możliwości indywidualnego szkolenia i zdobywania kwalifikacji
  • ·        Umowa niemiecka na czas nieokreslony z calym pakietem socjalnym
  • ·        Wynagrodzenie zgodne z IGZ, od 14,55€ + zwrot kosztow przejazdow
  • ·        Zakwaterowanie oplacane przez pracodawce
  • ·        Godziny nocne i nadliczbowe dodatkowo platne (obecnie odbywa sie tym system 1- zmianowy – zmiana poranna). Mozliwe robienie nadgodzin
  • ·        Platne urlopy i premie swiateczne

Zainteresowane osoby moga wyslac swoje CV na adres E-Mail. [email protected]

(w tytule prosze wpisac stanowisko i miejscowosc).

Kontakt telefoniczny +491578-0574595