• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: HR XPERIENCE
  • Kontakt: HR EXPERIENCE
  • Telefon: 918192919
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Firma HR Xperience obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KOMISJONER (M/F)

Miejsce pracy: Horselagu, Niemcy

Numer referencyjny: KOM-000-2017
Rozpoczęcie pracy: termin do uzgodnienia

WYMAGANIA:

  •  znajomości obsługi skanera lub/i zestawu pick by voice oraz wózka widłowego (tzw. Ameise)
  • silnej motywacji do pracy oraz zaangażowania
  • gotowości do zamieszkania na terenie Niemiec
  • mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem na projekt
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • komisjonowanie karmy dla zwierząt, książek i artykułów biurowych na dziale suchym (praca w systemie 2-zmianowym)
  • ogólne prace magazynowe

OFERUJEMY:

  • legalne i długoterminowe zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie w dopełnieniu formalności na terenie Niemiec
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość stałego zatrudnienia bezpośrednio u Klienta
  • możliwość podwyższenia swoich kompetencji i awansu na stanowisko koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji z dopiskiem:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez HR Xperience GmbH z siedzibą w Hoppegarten."