DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Diwa Personalservice
  • Kontakt: Emilia Pach
  • Telefon: 0048 772 006 627
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji

Praca wakacyjna – 12,02€ + 15€ diety b/h (K/M)

Dla naszego wieloletniego, renomowanego klienta w Niemczech – Gunzenhausen, poszukujemy osób do pracy na stanowisku pracownik produkcji. Praca na odlewni.

Opis stanowiska pracy:

  • obsługa maszyny na produkcji
  • kontrola jakości
  • prowadzenie dokumentacji

 Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe – stawka wzrastająca,
  • niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem świadczeń socjalnych,
  • zapewniamy mieszkanie

Wynagrodzenie wzrastające:

  • od pierwszego dnia – 11 € b/h + 15€ diety,
  • po 6 tygodniach – 12,02€ b/h + 15€ diety,

Pracodawca wymaga:

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym,
  • znajomości języka niemieckiego,
  • mile widziany samochód

Abyście mogli być zatrudnieni na prawach studenta, musicie zabrać ze sobą zaświadczenie o przerwie semestralnej (Immatrikulationsbescheinigung).

Link do pobrania dokumentu:

Zaświadczenie takie musi zostać podbite w sekretariacie Waszej uczelni.

Osoby zainteresowane prosimy o nadesłanie CV na nasz adres mailowy:
[email protected]
lub kontakt telefoniczny 668 817 007.

www.diwa-personalservice.pl