PRACOWNIK MAGAZYNOWY - PRACA DLA PAR - BEZ JĘZYKA!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Pracownik magazynowy - praca dla par - BEZ JĘZYKA!

Miejscowość

Großbeeren, Niemcy

Opis stanowiska

  • Nieskomplikowane prace magazynowe
  • Komisjonowanie za pomocą skanera
  • Przygotowanie zwrotów różnych artykułów odzieżowych, np. obuwia, dodatków
  • Skanowanie paczek

Wymagania stanowiska

  • Gotowość do pracy na 3 zmiany
  • Sumienność i odpowiedzialny stosunek do pracy
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra kondycja fizyczna mile widziana z uwagi na wielkość magazynu
  • Mile widziane pary

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 10,20 euro brutto / godzinę
  • Praca na czas określony na cały etat
  • Zapewnione zakwaterowanie (odpłatnie)
  • Zagwarantowany transport do pracy
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Darmowe ubranie robocze