Marika
dodano 4 miesiące temu

Płytkarz - Greifswald, Nad Morzem Bałtyckim

Greifswald Niemcy
23  EUR / h
Wyświetleń: 553Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Działalność gospodarcza
Doświadczenie:
Minimum 2 lata
Stanowisko: Płytkarz.
Lokalizacja: Greifswald, Nad Morzem Bałtyckim.

Opis stanowiska:
Poszukujemy doświadczonego i rzetelnego płytkarza, który będzie odpowiedzialny za profesjonalne układanie płytek oraz glazury w projektach budowlanych na terenie Greifswald i okolic.

Oferujemy:
Wynagrodzenie : 23 €/ na godzinę.
Możliwość współpracy przy różnorodnych projektach budowlanych w regionie Greifswald.
Profesjonalne wsparcie administracyjne i techniczne

Obowiązki:
Wykonywanie profesjonalnych prac związanych z układaniem płytek ceramicznych według wytycznych i projektów.
Dokładne przygotowanie powierzchni pod układanie płytek, w tym usuwanie starych płytek, wyrównywanie ścian i podłóg. Zachowanie wysokiego standardu jakości pracy i dbałość o estetykę wykonanych prac.

Wymagania:
Doświadczenie zawodowe jako płytkarz.
Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym.
Umiejętność czytania i interpretowania planów technicznych. Dokładność, precyzja i zdolności manualne.
Zdolność pracy samodzielnej i zarządzania własnym czasem.
Prawo jazdy kat. B oraz własny środek transportu.
Zakwaterowanie jest we własnym zakresie.
Regulamin portalu Jober.pl

Fachkraefteperklick.de

Berlin, Niemcy
+49 1622969076
Osoba Kontaktowa
Marika