MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk
Firma Marvel Personal Consulting  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK

Greifswald, Niemcy

Marvel Personal Consulting jest agencją pracy wpisaną na podstawie Certyfikatu Ministra Gospodarki i Pracy do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 401

ZAJMUJEMY SIĘ REKRUTACJĄ OD 2001 ROKU! nr. Certyfikatu KRAZ 401

Dla naszego klienta w Greifswaldzie (producenta jachtów) poszukujemy osób na stanowisko:

ELEKTRYK - € 2500 do € 2600 EUR netto - 17493 Greifswald / Niemcy

Miejsce pracy: 17493 Greifswald/ Tylko około 2 godzin jazdy autem od Szczecina!

Zakres obowiązków:

Prace i przygotowania elektryczne przy budowie jachtów

Okablowanie łodzi w zakresie 12 V / 110 V / 230 V

Prefabrykacja okablowania dla instrumentów elektronicznych

Instalacja instrumentów żeglarskich, takich jak elektroniczne plotery nawigacyjne itp.

Instalacja elektroniki użytkowej

Montaż wiązek kablowych, pomp i wyłączników głównych

System zmianowy:

06.00- 14.00

14.00- 22.00

22.00- 06.00 (rzadko/ do uzgodnienia)

Nasze oczekiwania:

Oczekujemy wykształcenia w kierunku: Elektryk, lub 2/3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku

Znajomość języka niemieckiego mile widziana/ nie wymagana

Posiadanie własnego auta

Co oferujemy?

Wynagrodzenie od € 2500,00 (bez znajomości j.niemieckiego/podwyżka do € 2600,00 netto po 3 miesiącach) do € 2600,00 netto miesięcznie (jeśli znasz komunikatywnie niemiecki)

Dodatki na podróż do Polski (od € 110 netto tyg (€ 440,00 miesięcznie), po 3 miesiącach € 130,00 netto tyg. (€ 540,00 miesięcznie) do wypłaty (do 15. dnia kolejnego miesiąca)

Łącznie z powyższymi dodatkami wynagrodzenie to około € 3000,00 netto miesięcznie

Cykliczne podwyżki

Niemiecką umowę o pracę

Premię wakacyjną 30.06 i bożonarodzeniową 30.11 (po okresie próbnym)

€ 100,00 zwrot kosztów dojazdu do miejsca pracy po 4 tyg. (jednorazowo)

€ 200,00 za polecenie kolejnego pracownika (pod warunkiem minimum 4 tyg. okresu zatrudnienia)

Bezpłatne prywatne ubezpieczenie od pracodawcy w czasie pracy i w czasie wolnym

Premie od € 25,00 do € 200,00 po 3., 6. i 12. miesiącach

Możliwość odliczenia od podatku części kosztów paliwa: € 0,35/ za każdy km (do 20 km dziennie) około € 6,00 dziennie

Brak tzw. Zeitkonta – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane bezpośrednio do miesięcznej pensji

Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy) płatne extra + 25% do wypłaty

Dodatki za prace zmianowe

Dodatki urlopowe oraz świąteczne

Regularne zaliczki (w każdym tygodniu w środę/ jeśli jest taka potrzeba)

Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów

Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę maksymalnie do 20 km od miejsca pracy

(pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu) koszt: OD € 475,00 DO € 600,00 miesięcznie