• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
  • Kontakt: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
  • Telefon: +48713666081
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Recepcjonista

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH, niemiecki pracodawca z 22-letnim stażem, zatrudniający pracowników na terenie Niemiec i Austrii. Gwarantujący niemiecką umowę o pracę i dostęp do wszelkich świadczeń socjalnych

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

RECEPCJONISTA / -TKA

miejsce pracy: Grebenhain, Niemcy

Szukasz stałej pracy na niemieckiej umowie, zatrudnienia bezpośrednio w hotelu? Chcesz się rozwijać zawodowo i zarabiać dobre pieniądze ? Ta oferta stworzona jest dla Ciebie!

Zakres obowiązków:

  • przyjmowanie i obsługa gości hotelowych,
  • przyjmowanie rezerwacji, zameldowań i opłat,
  • praca z oprogramowaniem hotelowym.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu dobrym (warunek konieczny),
  • doświadczenie w pracy na ww. stanowisku,
  • znajomość oprogramowania hotelowego oraz wykształcenie kierunkowe będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z hotelem.
  • Extra premia po pierwszym przepracowanym miesiącu.
  • Ubezpieczenie.
  • Mieszkanie w dogodnej lokalizacji.
  • Płatne urlopy.
  • Pomoc w załatwieniu spraw urzędowych.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Wyślij CV lub dzwoń!

Wszystkie oznaczenia są skierowane do obu płci.