• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Meat Pros
  • Kontakt: Klaudia Celmer
  • Telefon: 538-646-191
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma Meat Pros obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KOMISJONER

Miejsce pracy: GRUNHEIDE, NIEMCY

WYMAGANIA:

  • podstawy j. niemieckiego (mile widziane)
  • własny samochód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • praca ze skanerem przy monitorze
  • praca na magazynie
  • zbieranie zamówień

OFERUJEMY:

  • zatrudnienie na niemieckich warunkach na podstawie umowy o prace
  • praca ok 8h dziennie od pon. do pt.
  • jedna zmiana (od godz 18:00)
  • stawka 10,10 e brutto + 25% godziny nocne
  • bardzo dobre warunki zakwaterowania

Wszystkich chętnych proszę o kontakt

538-646-191

od pon do pt 7:30-15:00

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”