Dla Naszego Klienta w D-99867 Gotha (Turyngia) poszukujemy osoby na stanowisko PIASKARZ

Zadania:

  1. Konfiguracja i obsługa urządzenia do piaskowania
  2. Przygotowanie elementów do piaskowania
  3. Kontrola jakości
  4. Praca w warunkach pełnej ochrony (np. wentylowany hełm i rękawice)
  5. Doświadczenie w pracy w piaskowaniu
  6. Wysoka motywacja własna, umiejętność pracy zespołowej i niezawodność

Chetnie porzadane dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia na wozek widlowy/lub licencja na dzwig/suwnice

Firma ta zajmuje sie od złożonych konstrukcji rurowych i blachowych ze stali drobnoziarnistych o wysokiej wytrzymałości, stosowanych na przykład w budownictwie dźwigowym, po różnorodne usługi obróbki metali.

Podjecie pracy mozliwe od zaraz!

Oferta:

  • Niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony z 6mc okresem probnym, z calym pakitem socjalnym
  • Wynagrodzenie zgodne z ukladem zbiorowym i taryfikatotem IGZ + oplacane zakwaterowanie (pokoje jednoosobowe z lazienka i dostepem do kuchni – Pensjonat) 12 euro netto (1Stkl) + dodatki za nadgodziny/lub godziny nocne
  • Regularne godziny pracy – obecnie system 2- zmianowy
  • Indywidualne perspektywy rozwoju, szkolenia i szkolenia
  • Leasing rowerów elektrycznych, stołówka firmowa, parking bezpośrednio przy fabryce

Zapraszamy do Naszego Zespolu !