DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 3 500-3 700 EUR/m-c
  • Firma: INTEC Personal
  • Kontakt: Marlena Wisniewska
  • Telefon: 036177791535
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Lakiernik

Czas się poznać! Praca dla lakiernika do miejscowosci GOTHA w Niemczech

Firma INTEC Personal wspiera twoją karierę zawodową. Wiemy, jak duże są kłody rzucane czasem pod nogi. Czasami jest to brak kwalifikacji, czasem brak urzędowej wiedzy. Silny partner jest potrzebny zwłaszcza na początku ścieżki zawodowej. Jesteśmy tym silnym partnerem. Pomoc w sprawach urzędowych, w organizacji miejsca pracy zwiazanego z twoim wykształceniem i kwalifikacjami to coś co nas motywuje.

TWOJE ZADANIA

  • Twoim glownym zadaniem bedzie lakierowanie natryskowe naczep od ciezarowek

WYMAGANIA

  • Zdolności manualne
  • Zmysł techniczny i zdolność oceny
  • Doswiadczenie roczne

OFERUJEMY CI

  • Umowe o pracę na czas nieokreślony
  • Mozliwosc cotygodniowej zaliczki
  • Dodatki za nadgodziny, pracę w niedziele i święta
  • Diete za każdy przepracowany dzień w wysokosci 9€/h na pokrycie kosztow zakwaterowania oraz wyzywienia
  • Pomoc w organizacji zakwaterowania
  • Opieke polskojęzyczego koordynatora

Brzmi interesujaco? Nie czekaj, zglos sie juz dzis!