dodano dzień temu

SPAWACZ MAG 135 / FM 1, FM 5

Görlitz Niemcy
Wyświetleń: 15Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Aktualnie szukamy dla naszego klienta w Görlitz, producenta w branży transportu szynowego pracownika na stanowisko: SPAWACZ

Wymagania:

• Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie konstrukcji stalowych, metalowych lub pokrewne

• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

• Podstawowa znajomość języka niemieckiego

• Znajomość rysunku technicznego

• Certyfikaty spawalnicze:

- ISO 9606-1 135 P FW FM5 S t02 PG sl

- ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t10 PF ml

- ISO 9606-1 135 P FW FM1 S t02 PG sl

- ISO 9606-1 135 P BW FM5 S s02 PC ss nb

- ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s10 PF ss nb

- ISO 9606-1 135 P BW FM1 S s02 PF ss nb

Obowiązki:

• Montaż i spawanie dużych zespołów

• Wykonywanie skomplikowanych prac montażowych i spawalniczych na zespołach i podzespołach

• Cięcie, dopasowywanie i dostosowywanie zespołów

• Łączenie i mocowanie zespołów

• Praca zgodnie z planem sekwencji spawania

Oferujemy:

• Niemiecką umowa o pracę: Pełen etat z pełnym pakietem socjalnym.

• Atrakcyjne wynagrodzenie: 18,36€ brutto na start, z podwyżką po 3 miesiącach na 19,10€ brutto, po 15 miesiacach 26,27€ brutto.

• Dodatki: dla osób dojeżdżających ponad 100 km oraz dodatek za pracę w godzinach nocnych.

• W razie zapotrzebowania klient oferuje kwatere.

• Lokalizacja: Blisko granicy z Polską (centrum miasta), możliwe dojazdy ze Zgorzelca komunikacją miejską.

W razie zapotrzebowania oferujemy kursy doszkolajace.

Regulamin portalu Jober.pl

Adecco Personaldienstleistungen GmbH

Frankfurt am Main, Niemcy
06681944160
Osoba Kontaktowa
Justyna Magdalena Zuk
strona www:
www.adecco.de