SPAWACZ MAG, GIESSEN, GRATIS ZAKWATEROWANIE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IMS GmbH
  • Kontakt: IMS Gütersloh
  • Telefon: 004952412349048
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Spawacz Mag od 7.12.20 12€/h brutto 40€ dieta netto +mieszkanie gratis w Giessen Tel.+49 4052103704, wymagany jest niemiecki

Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla SPAWACZY KAZDEGO TYPU na terenie Niemiec.

IMS GmbH to Firma z doświadczeniem, która pertraktuje korzystne warunki pracy i płacy w trosce o swojego Pracownika. Ponadto pomagamy w znalezieniu atrakcyjnego cenowo zakwaterowania oraz w innych formalnościach, a to wszystko dla Twojego poczucia spokoju i bezpieczeństwa!

Oferta dla spawacza Mag od 07.12.2020

Zarobki: 12 €/h brutto + 40€ diety dziennej Netto + Gratis zakwaterowanie

Lokalizacja: Giessen

Opis stanowiska:

.        Dobra znajomość rysunku technicznego

.        Spawaniu stali nierdzewnej i stali  czarnej

.        Spawanie Konstrukcji metalowych

.         Spawanie balustrad, stojakow, lawek

Wymagania:

·         Wyksztalcenie zawodowe na w/w stanowisku oraz wazne certyfikaty

·         Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

·         Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

·         Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

·         Motywacja i chec do pracy

Oferujemy:

·         Mozliwosc stalej pracy, wysokie zarobki

·         Możliwość rozwoju zawodowego

·         Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

·         Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.

·         Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

·         Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

·         Zoorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

·         Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)

·         Opieka polskiego kokoordynatora na czas zatrudnienia

Lokalizacja: Usedom, Hannover, Hamburg, Flensburg, Hannover, Stuttgart, Frankfurt/M, Fulda, Bielefeld, Köln, Kassel, Nürnberg, Koblenz, Freiburg, Münschen i.t.p

Rodzaj współpracy:  Umowa o pracę

Wymiar pracy:  Pełen etat

Kontakt:

Tel.: 05241 234 90 48

Mobil.: 0049 176 1000 30 39

[email protected]