PROGRAMISTA CNC INDEX (SIEMENS/SINUMERIC 840C & 840D)

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: don Uitzendgroep B.V.
  • Kontakt: Paula Kramer
  • Telefon: 0031-485-512251
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Firma don Uitzendgroep obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Programista CNC Index (Siemens / Sinumeric 840C & 840D)

Miejsce pracy: Gießen, Niemcy

WYMAGANIA:

  • 3 letnie doswiadczenie
  • Znajomosc jezyka Niemieckiego
  • Doswiadczenie z programem Siemens / Sinumeric 840C & 840D
  • Prawo jazdy kat. B oraz wlasny samochod
  • Odzierz oraz buty robocze

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Programowanie z w/w programami
  • Produkcja miedzy 100 - 100.000 sztuk stali, stali nierdzewnej, aluminium, miedzi

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie tygodniowe
  • Platne nadgodziny
  • Darmowe zakwaterowanie z walsnym pokojem, dostepem do kuchni oraz oczywiscie do lazienki, maksymalna odleglosc do pracy: 20 km
  • Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne

Zapraszamy na kontakt z nami droga mailowa pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem

0031-485-512251

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”