DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 1 500-1 600 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
PRACA POMOCNIK  LAMINIARZA  - LINIE PRODUKCYJNE MONTAZ JACHTÓW.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

Niemiecki Pracodawca poszukuje  POMOCNIKOW PRODUKCJI  na Linie Produkcyjne.
PRACODAWCA  Niemiecka Agencja Pracy . Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Prace.

Zatrudnienie od  24.05.2021 , 31.05.2021   i  kolejnych Tygodniach.
Praca na Hali Produkcyjnej Zatrudniamy TEAMY kilkuosobowe jak i Pracowników Pojedynczych.

STAWKA 12,00  EUR brutto/godz.  Pensjonat  organizuje  i opłaca PRACODAWCA.

WYNAGRODZENIE  POMOCNIKA PRODUKCJI

Zarobki  miesieczne około  1500 EUR netto/m- c  = 1920 EUR brutto 160 godz. / m-c  po 12,00 EUR /godz.

przy klasie podatkowej NR. 1,  jeśli Pracownik ma  klasę  podatkową  NR. 3   zarobki  około 1700 EUR netto / m-c.

Standardowy dzien pracy ma 8h, z mozliwoscia nadgodzin. Wszystko zalezy od ilosci zlecen. Praca jest w systemie dwuzmianowym: jeden tydzien  pierwsza zmiana  (06:00-14:30), drugi tydzien  druga  zmiana  (14:30.22:00 ).

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
znajomosc niemieckiego nie jest wymagana,
doswiadczenie w branzy zwieksza szanse na zatrudnienie ale nie jest wymagane.

Własne AUTO do wyjazdu do Niemiec jest wymagane!!

ZADANIA:
1. Wykładanie mat ze sztucznego tworzywa (tworzywo wzmocnione włóknem szklanym GFK).

2. Przygotowywanie form do laminowania.
3. Sklejanie mat żywicą epoksydową przy pomocy specjalnych wałków.
4. Nakładanie oraz szpachlowanie mat wzmacniających.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV  -  KONTAKT
www.rekrutacja.kozow.eu      E - mail   [email protected]      BIURO T + 48 515 526 657