DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 1 950-2 200 EUR/m-c
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
PRACA -  PRODUKCJA - BEZ NIEMIECKIEGO - LINIE PRODUKCYJNE - MONTAZ JACHTÓW.
NIEMIECKI PRACODAWCA - NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.

PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - NOCLEG BEZPŁATNY DLA PRACOWNIKA.
Zatrudnienie od  Listopad  , Grudzień   2022 i od Styczeń 2023.

PRACA  DLA  MĘZCZYZN  i  KOBIET  -  ZATRUDNIENIE TEZ DLA  TEAMÓW KILKUOSOBOWYCH.
PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - NOCLEG BEZPŁATNY.

Niemiecki Pracodawca poszukuje  POMOCNIKOW PRODUKCJI  na Linie Produkcyjne.
PRACODAWCA  Niemiecka Agencja Pracy - Zatrudnienie na Niemiecka Umowę o Prace.

Praca na Hali Produkcyjnej  - Zatrudniamy TEAMY kilkuosobowe jak i Pracowników Pojedynczych.

OFERUJEMY
STAWKA  12,43  EUR brutto  / godz.  Pensjonat  organizuje  i opłaca PRACODAWCA.
BEZPŁATNY NOCLEG DLA PRACOWNIKÓW.
POKOJE JEDNO i DWUOSOBOWE OSOBOWE W NOWYM PENSJONACIE.

W PIERWSZYM DNIU PRACY SZKOLENIE PRACOWNIKA.

WYNAGRODZENIE  PRACOWNIKA  PRODUKCJI / MIESIĄC

ok. 1400 EUR netto / m- c  = 1988 EUR brutto  za przepracowane 160 godz. / m-c  po 12,43 EUR /godz.

Standardowy Dzień  pracy ma 8h, z możliwościa nadgodzin. Wszystko zalezy od ilosci zlecen.

Praca jest w systemie dwuzmianowym  jeden tydzień   pierwsza zmiana  (06:00-14:30),

drugi tydzień drugi tydzień  druga  zmiana  (14:30. - 22:00 ).

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Zaangażowanie , Pracowitość  Wykonywanie  Zleceń i Zadań.
Znajomość niemieckiego nie jest wymagana,
Doświadczenie w branży  nie jest wymagane.  AUTO JEST WYMAGANE ( NA KILKA OSÓB).

ZADANIA
1. Wykładanie mat ze sztucznego tworzywa (tworzywo wzmocnione włóknem szklanym GFK).

2. Przygotowywanie form do laminowania.
3. Sklejanie mat żywicą epoksydową przy pomocy specjalnych wałków.
4. Nakładanie oraz szpachlowanie mat wzmacniających.

Jeśli  Oferta Pracy wzbudziła  Państwa  zainteresowanie prosimy o
Dokumenty aplikacyjne, najlepiej w formie elektronicznej.

Jesteśmy do Państwa Dyspozycji i Służymy Pomocą.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE   CV      www.rekrutacja.kozow.eu      E - mail   [email protected]
KONTAKT  BIURO   Kozów Darek   T + 48 515 526 657    T + 31 620 489 676