DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
  • Kontakt: Fachowcy Meyer
  • Telefon: 71 756 27 15
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Pomocnik przy produkcji okien (k/m)

Miejsce pracy: Niemcy, Langenwetzendorf

Zadania na stanowisku:

·         szlifowanie ram okiennych

·         wstawianie szyb

·         uszczelnianie okien

Wymagania:

·         komunikatywna znajomość j. niemieckiego

·         zdolności manualne

·         gotowość do pracy w systemie 2-zmianowym oraz w niektóre soboty

·         mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

·         zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę

·         wsparcie polskiego konsultanta oraz Działu Welcome

·         pomoc w organizacji zakwaterowania

·         możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim na adres  wpisując w tytule PR/04/2017

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".