• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 9 EUR/h
  • Firma: Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o.
  • Kontakt: Fachowcy Meyer
  • Telefon: 71 756 27 10
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pakowacz
Agencja Zatrudnienia Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. (nr wpisu do rejestru 8474) spółka córka niemieckiej firmy Meyer Fachkräfte z siedzibą w Erfurcie poszukuje dla swojego klienta kandydatów (k/m) na stanowisko:

Pracownik produkcji wędlin (k/m)
Miejsce pracy: Niemcy, Gera

Zadania na stanowisku:
• pakowanie wyrobów mięsnych do opakowań
• przyklejanie etykiet opakowaniom
• przygotowywanie gotowych produktów do wysyłki

Wymagania:
• podstawowa znajomość języka niemieckiego
• gotowość do pracy w temperaturze 3 stopni Celsjusza
• gotowość do pracy zmianowej
• posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej

Oferujemy:
• zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę
• stawkę 9,27 euro brutto/h oraz dodatki branżowe
• pomoc w organizacji zakwaterowania
• wsparcie polskiego konsultanta i Działu Welcome

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres
wpisując w tytule PPW/05/2018

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".