DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Target Plus d.o.o.
  • Kontakt: Marcin Ziolkowski
  • Telefon: +48735188836
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik ochrony

Obecnie wolnych stanowisk pracy jest około 120, a liczba ta wynosi stosunkowo równo 7 Lokalizacje (Gengenbach (HS), Allstedt, Bingen am Rhein, Königsbrunn, Stutensee, Wetzlar, Wiedemar).

Dalsze informacje o kliencie: • Klasyczny dostawca usług w sektorze kolejowym w 1994 roku Założony • Planowanie, organizowanie i wykonywanie kopii zapasowych. Śledź place budowy • 300 pracowników w 7 lokalizacjach (Gengenbach (HS), Allstedt, Bingen am Rhein, Königsbrunn, Stutensee, Wetzlar, Wiedemar)

Bezpośrednie rozmieszczenie ochroniarzy/sił bezpieczeństwa 120 osób

Miejsce pracy: Gengenbach (Niemcy)

Wykształcenie: zawodowe

Wymiar pracy: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: zawodowe

Opis stanowiska:

• Zabezpieczanie placów budowy w rejonie torów, na trasach Deutsche Bahn AG

• Komunikuj się ze współpracownikami i pracownikami za pośrednictwem przychodzące pociągi

• Upewnij się, że wszyscy pracownicy korzystają z torów wyjść na czas

Wymagania:

• CV W JĘZYKU NIEMIECKIM

• Minimalny wiek: 21 lat (m/k/d)

• Niemiecki w mowie i piśmie, co najmniej B1

• Prawo jazdy lub chęć jego uzyskania (własne samochód nieobowiązkowy)

• Gotowość do pracy w weekendy (ok. 30%)

• Brak ślepoty barw

• Żadnych uzależnień od narkotyków i alkoholu

Oferujemy:

gwarantowane zarobki

Nasz klient/Twoje miejsce pracy 13 €: Kwota netto dla pracownika 2167,66 €

Inna praca 16 € bez pracy zmianowej: kwota netto dla pracownika 1909,67 €

+ Niedziele, święta i dopłata nocna ok. 10%

+ Trigger - 8 € za zmianę

Ważna informacja: • Klienci mogą zostać zatrudnieni dopiero wtedy, gdy odniosą sukces zdała badania lekarskie i pomyślnie je ukończyła 10-dniowe szkolenie i egzamin końcowy • Wszystkie koszty badań lekarskich, łącznie ze szkoleniem. Badanie, zakwaterowanie i wyżywienie pokrywa klient Jeśli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami w każdej chwili.