DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11-12 EUR/h
  • Firma: REFCO Agencja Zatrudnienia
  • Kontakt: Rekruter Refco
  • Telefon: 516604897
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Odlewnik

Agencja Zatrudnienia Refco jest licencjonowaną agencją pracy i doradztwa personalnego wpisaną do rejestru przez Marszałka Województwa Małopolskiego pod numerem 16153.

Specjalizujemy się w rekrutacji i doborze wysoko wykwalifikowanego personelu dla firm z Polski i Europy Zachodniej.

Współpracujemy z bardzo licznym gronem sprawdzonych, wiarygodnych i rzetelnych pracodawców.

Z nami znajdziesz pracę. Jesteś zdecydowany na podjęcie pracy za granicą? Nie boisz się nowych wyzwań? ZGŁOŚ SIĘ DO NAS !

Dla niemieckiego klienta, uznanej firmy zajmującej się oczyszczaniem odlewów, poszukujemy pracowników wykwalifikowanych i do przyuczenia.

Obowiązki:

-maszynowe oczyszczanie metalowych części odlewanych

Wymagania:

- umiejętności techniczne
- podstawowa znajomość języka niemieckiego
- gotowość podjęcia fizycznej pracy na stałe
- punktualność
- sumienność
- umiejętność pracy w zespołach, dyspozycyjność

Oferta:
- stała umowa o pracę
- praca w młodym, dynamicznym zespole
- umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy
- niemieckie świadczenia socjalne (np. Kindergeld itp)
- stawka od 11-12 Euro/godz. brutto w zależności od kwalifikacji
- możliwa comiesięczna premia za wykonanie planu 300 €  i więcej

- płatne nadgodziny
- praca 5 dni w tygodniu od pon. do piątku 40 godz./tyg.

- praca od 6 do 14 na jedna zmianę wliczając 30 min przerwę.
- zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju z możliwością gotowania 150 Euro/miesiąc

Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. (t. j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1781). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem."