KOORDYNATOR Z J. NIEMIECKIM → OD ZARAZ

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 000-3 000 EUR/m-c
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

✅ Opis stanowiska:
• Asystowanie przy procesie realizacji budowy- prace montażowe
• Asystowanie przy rozmowach ze służbami inwestora na budowie - nadzór, BHP
• Tłumaczenie z j. niemieckiego na j. polski informacji niezbędnych do pracy pozostałym pracownikom

✅ Wymagania stanowiska:
• Doświadczenie w pracy jako asystent - mile widziane
• Dobra znajomość języka niemieckiego (B1) - warunek konieczny
• Efektywna umiejętność organizacji czasu pracy
• Prawo jazdy kat. B - mile widziane

✅ Oferujemy:
• Pracę w firmie o bardzo dobrej renomie
• Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
Zdobywanie doświadczenia przy realizacji dużych, prestiżowych i bardzo ciekawych projektów budowlanych na terenie zakładów przemysłowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia od 2000€ - 3000€ miesięcznie na rękę
• Zatrudnienie od zaraz, umowa o pracę lub możliwość zatrudnienia na własnej działalności gospodarczej
• Niezbędne narzędzia pracy
• Darmowe zakwaterowanie
• Dobrą atmosferę w pracy