ASYSTENT KIEROWNIKA BUDOWY W NIEMCZECH→ OD ZARAZ!

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Sedulus Opole
  • Telefon: 664 905 456
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska:
• asystowanie przy procesie realizacji budowy,
• asystowanie przy rozmowach z inwestorem, architektami, projektantami,
• tłumaczenie z j. niemieckiego na j. polski informacji niezbędnych do pracy pozostałym pracownikom

Wymagania stanowiska:
• wykształcenie wyższe o kierunku – budownictwo - nie jest to warunek konieczny
• doświadczenie w pracy jako asystent, kierownik w branży budowlanej
• dobra znajomość języka niemieckiego (B1) - warunek konieczny
• biegła obsługa programu MS Office,
• efektywna umiejętność organizacji czasu pracy
• prawo jazdy kat. B - mile widziane

Oferujemy:
• pracę w firmie o bardzo dobrej renomie
• możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
• zdobywanie doświadczenia przy realizacji dużych, prestiżowych i bardzo ciekawych projektów budowlanych
• atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia - czekamy na Twoje oczekiwania finansowe!
• zatrudnienie od zaraz, umowa o pracę lub możliwość zatrudnienia na własnej działalności gospodarczej
• niezbędne narzędzia pracy
• darmowe zakwaterowanie
• dobrą atmosferę w pracy