DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: LEADIVIO
  • Kontakt: Gregor Pop
  • Telefon: 0048662714217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kucharz

W LEADIVIO przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne oferty zatrudnienia nie tylko w branży logistycznej czy handlowej ale i także w opiece. Praca u naszych klientów to ciekawa opcja przede wszystkim dla osób zainteresowanych stałym i długoterminowym zatrudnieniem.

Osoby pracujące w w tych obszarach otrzymują atrakcyjne wynagrodzenie, którego wysokość uzależniona jest od doświadczenia i znajomości języka.

Oferujemy też pracę dla osób bez kwalifikacji zawodowych!

Podejmując współpracę z naszą agencją LEADIVIO, możesz aplikować na ciekawe stanowiska związane z każdą branżą.

Dla naszego zaufanego klienta poszukujemy

na terenie Bawarii (Lechbruck Am See)

Kucharza (k/m)

z językiem niemieckim

na poziomie minimum B2

Hotel 4*

Obowiązki:

  • Dzienne przygotowanie planu menu
  • Kuchnia ( Bawarska, Europejska )
  • Przestrzeganie standardów higieny.
  • Codzienna organizacja pracy w kuchni i przygotowywanie posiłków
  • Przetwarzanie zamówień i sprawdzanie towarów
  • Możliwość kreacji własnych potraw po konsultacji ze szefem kuchni i wdrożeniu po 6 miesiącach

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe jako Kucharz / Kucharka
  • Wykształcenie kierunkowe jest mile widziane
  • Chęć nabycia nowych umiejętności w kierunku gastronomicznym
  • Branie odpowiedzialności nie jest dla ciebie problemem
  • Masz wiedzę na temat alergii i nietolerancji
  • Twój sposób pracy jest profesjonalny, pracujesz samodzielnie, ale jesteś również graczem zespołowym
  • Znajomość języka niemieckiego konieczność
  • Znajomość języka włoskiego, angielskiego mile widzaina

Jeśli chcesz stać się częścią rozwijającej się koncepcji, masz motywację, by aktywnie i profesjonalnie zajmować się gośćmi i zawsze być wzorem dla innych, czekamy na Twoją aplikacje.

Prześlij nam swoje CV tylko w języku Niemieckim

Całkowite wynagrodzenie miesięczne może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

Klasy podadkowe (1,2,3,4,5,6) za zwyczaj wynagrodzenie miesięczne jest naliczane na klasie podadkowej 1 oraz 3

Kontakt :

What's App

0048 662 714 217

0049 171 1564121

[email protected]

Prosimy dopisać w CV

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.