• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: WORKON S.C.
  • Kontakt: Joanna
  • Telefon: 604680092
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

WORKON S.C. (nr rej. 18275) agencja pośrednictwa pracy zajmująca się pośrednictwem pracy oraz zwrotem podatku z zagranicy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko

Spawacz TIG

Miejsce pracy: Fulda

Termin rozpoczęcia: od zaraz na czas nieokreślony

Opis stanowiska: spawanie rur metodą TIG

Wymagania:

- przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

- wykształcenie branżowe lub doświadczenie

- uprawnienia spawalnicze mile widziane

Oferujemy:

- wynagrodzenie brutto: 14€ brutto/ godz. + dieta 40€ netto dziennie

- praca stała, umowa niemiecka na czas nieokreślony

- zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę

!!! Usługa dodatkowa- zwrot podatku z zagranicy !!!

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV (najlepiej w języku niemieckim) na adres:

[email protected]

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).