• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: R+S solutions Holding AG
  • Kontakt: RS Solutions
  • Telefon: 0049 661 50080804
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

Grupa R+S jest największą firmą elektryczną na terenie Niemiec, która specjalizuje się w elektryce budowlanej, przemysłowej i okrętowej. Posiadamy 28 oddziałów na terenie Niemiec. Oferujemy pracę przez 365 dni w roku.
Naszym pracownikom oferujemy bezpłatne kursy fachowe i językowe.
Pracujemy bez pośredników, zatrudnienie bezpośrednio w naszej firmie.

W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:

Spawacz/ Niemcy - MAG/MIG/ Stuttgart

Zadania:

·         spawanie metodą MAG- wielościegowe

·         spawanie w pozycjach wymuszonych

·         spawanie mostów, maszyn ciężkich, podstaw do wiatraków, stal pancerna

·         przetop

·         spawanie stali czarnej, stali szlachetnej – balacha cienka i gruba

Wymagania:

·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny

·         certyfikaty spawalnicze

·         prawo jazdy kat. B + Auto

·         gotowość do pracy na montażach

·         umiejętność pracy w zespole oraz chęć nauki i dokształcania

Oferujemy:

·         stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, stawki od 14€ - 18€/h Brutto,

·         płatne nadgodziny, powyżej 40 godziny – 25%, powyżej 48 godziny – 50%,

·         ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny,

·         dieta za przepracowany dzień, od 8-10 € Netto,

·         opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy,

·         dofinansowanie pieniężne na zjazdy do Polski 70-80€ za zjazd (max. 4-5 zjazdów w miesiącu)

·         zaliczki tygodniowe wypłacane w gotówce lub przelewem na konto,

·         dokształcanie fachowe przy pełnym wynagrodzeniu w centrum dokształcającym,

·         opieka koordynatora polskojęzycznego,

·         bezpłatne ubranie robocze, osobiste wyposażenie ochronne, oraz skrzynkę narzędziową,

·         płatny urlop 24 dni w roku, płatny urlop 24 dni w roku, po 1 roku 26 dni, po 4 latach 30 dni,

·         dodatki urlopowe oraz bożonarodzeniowe (wypłacane w czerwcu i listopadzie)

·         premie jubileuszowe

·         dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv z kopią dokumentów potwierdzających umiejętności zawodowe na adres:

[email protected]

Kontakt telefoniczny: +48 518102029

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.rs-ag.pl