• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DD GRUPA Sp z o.o.
  • Kontakt: DD GRUPA Sp z o.o.
  • Telefon: 661 028 104
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Agencja Pośrednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej DD GRUPA Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: komisjoner/magazynier

Miejsce pracy- Fulda

Termin rozpoczęcia pracy: 29.10.2018

Opis stanowiska:
-magazynowanie/komisjonowanie towarów zgodnie z zapotrzebowaniem
-zbieranie zamówień za pomocą skanera

-załadunek towaru na palety

Wymagania:

-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (ale nie jest to warunek)

Oferujemy:
- umowa o pracę zawarta z firmą w Niemczech(pełen etat:168 godz,na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- płatny urlop wypoczynkowy

-atrakcyjne wynagrodzenie

- firma zapewnia bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem "Komisjoner Fulda" na adres:
[email protected]

Prosimy o zawarcie w CV następującej klauzuli:

1)"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"
2) Wyrażam zgodę,aby Agencja DD GRUPA Sp.z o.o z siedzibą na ul.Długiej 25; 47-253 Przewóz przetwarzała moje dane osobowe w celach rekrutacyjnych poprzez przechowywanie mojego CV, rekrutowanie mnie na kolejne ogłoszenia, oraz udostępnianie moich danych osobowych pracodawcom do zatrudnienia".