DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 300-2 500 EUR/m-c
  • Firma: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
  • Kontakt: Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
  • Telefon: +48713666081
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kelnerka

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący się w zatrudnianiu specjalistów na terenie Niemiec, Austrii oraz Polski. Dokładność i dbałość to cechy charakteryzujące przeprowadzane przez nas rekrutacje. Naszym Pracownikom zapewniamy zakwaterowanie oraz umowę o pracę, z biegiem czasu benefitów jest znacznie więcej. Postaw z nami swój pierwszy krok i dołącz do grona naszych fachowców.

Nie zwlekaj! Aplikuj już dziś!

Aktualnie jest przez Nas poszukiwany:

KELNER / KELNERKA

Poszukujemy do trzech lokalizacji (Niemcy):

FULDA , ILMENAU , BERTSDORF HORNITZ

Oferta:

  • legalne zatrudnienie na terenie Niemiec
  • niemiecka umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • w pełni wyposażone zakwaterowanie

Obowiązki:

  • obsługa Klientów

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku kelnera / kelnerki
  • język niemiecki

Brzmi ciekawie? Nie czekaj, aplikuj już teraz i dołącz do grona zadowolonych fachowców!

[email protected]

Tel. + 48 71 366 60 81

Twoje umiejętności są dla nas najważniejsze, dlatego nasza oferta jest dla wszystkich, bez względu na płeć.