• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Pośrednictwo Pracy Soberka
  • Kontakt: Elżbieta Soberka
  • Telefon: 343502159
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy

Opis Stanowiska

-Montaż i okablowanie szaf sterowniczych

-Okablowywanie komponentów elektrycznych w wózkach jezdniowych lub podnośnikach

Oferujemy

·         umowę o pracę na niemieckich warunkach zawartą z niemieckim pracodawcą na czas nieokreślony

·         długoterminową współpracę

·         pracę w pełnym wymiarze godzinowym

·         Wynagrodzenie 15,27 Brutto / h

·         Dieta dzienna 12 euro/ Netto

·         bezpłatne zakwaterowanie które zapewnia i opłaca pracodawca (pokoje 1 osobowe)

·         Punktualne wypłaty wraz z możliwością pobierania zaliczek,

·         Dodatki urlopowe 150 - 300 €, w zależności od stażu pracy ,wypłacane w czerwcu

·         Dodatki świąteczne w wysokości 150 - 300 € w zależności od stażu pracy wypłacane w listopadzie,

·         Urlop od 24 do 30 dni w zależności od stażu pracy

·         Jednorazowa premia w wysokości 200 € po przepracowaniu pełnych dwóch miesięcy,

·         Odzież roboczą oraz narzędzia do pracy

·         premię w wysokości 200 € za polecenie pracownika, który przepracuje u nas min 4 miesiące

·         Opiekę koordynatora polsko-niemiecko języcznego

·         pomoc w przyporządkowaniu odpowiedniej klasy podatkowej

·         wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec (ubezpieczenie, Kindergeld itp.)

Wymagania;

·         Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego- wymóg konieczny

·         Ukończona szkoła w zawodzie elektryk, elektromonter,

·         Doświadczenie w pracy na stanowisku elektryk, elektromonter

·         Prawo jazdy kategorii B,

·         Własny samochód jest mile widziany,

·         Chęć i gotowość do pracy na terenie Niemiec

·         Samodzielność, dobra organizacja pracy, dokładność, zdolność do pracy w zespole.