• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: R+S solutions Holding AG
  • Kontakt: RS Solutions
  • Telefon: 0049 661 50080804
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechatronik

Firma R+S solutions Holding AG jest niemiecką firmą działającą na niemieckim rynku pracy od ponad 27 lat. Specjalizujamy się przede wszystkim w dziedzinach budowlanych. Zatrudniamy pracowników z terenów całej unii europejskiej i staramy się, aby każdy z naszych pracowników był traktowany na najwyższym poziomie.

Naszych pracowników zatrudniamy tylko i wyłacznie na warunkach niemieckich na umowie o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio w naszej firmie i na naszych budowach

Nie jesteśmy pośrednikiem! Zatrudniamy również duety, w których jedna osoba zna język niemiecki.

W chwili obecnej dla wsparcia naszego teamu poszukujemy fachowców na stanowisku:

Automatyk/ Mechatronik Niemcy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich bezposrednio w naszej firmie,
  • ubezpieczenie społeczne i dostęp do opieki medycznej
  • punktualne wynagrodzenie
  • opieka koordynatora polskojęzycznego,
  • bezpłatne ubranie robocze oraz skrzynkę narzędziową,
  • płatny urlop, dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • Kindergeld

Wymagania:

  • komunikatywna, dobra znajomość języka niemieckiego – wymóg konieczny
  • wykształcenie kierunkowe jako Elektryk, Elektronik
  • świadectwo ukończenia szkoły
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy rownież na montażach

Zadania:

  • odczytywanie schematów ideowych, montażowych i blokowych urządzeń i instalacji elektronicznych
  • okablowywanie maszyn i urządzeń
  • diagnozowanie stanów technicznych elementów, układów i urządzeń elektronicznych;
  • usuwanie błędów oraz analiza i usuwanie zakłóceń technicznych
  • instalacja i montaż podzespołów
  • montowanie, instalowanie, uruchamianie i testowanie układów i urządzeń elektronicznych

Osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesłanie Cv wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych na nasz adres mailowy:

[email protected]

W tytule prosimy podać nazwę stanowiska „Automatyk/ Mechatronik”

Dodatkowe informacje na temat naszych ofert otrzymają Państwo pod

numerami telefonów:

+ 00 49 66150080804 rozmawiamy rownież w języku polskim.

Zapraszamy do kontaktu.