Personalservice
Robert Hartwig - Weimar
dodano 3 miesiące temu

b1 hydraulik pracownik i specjaliści (m/k) w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i instalacji sanitarnych

Freiburg Niemcy
2700-3500  EUR / m-c
Wyświetleń: 457Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Wykwalifikowani pracownicy i specjaliści (m/k) w dziedzinie ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i instalacji sanitarnych, stała rekrutacja, na terenie całych Niemiec. Nie zatrudniam regionalnie.

Twoja nowa praca

W AMS to stabilne miejsce pracy, dobrej płacy i nowi ludzie.

Do prac u naszych klientów w całych Niemczech poszukujemy specjalistów z doświadczeniem w zakresie ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i techniki sanitarnej.

Masz doświadczenie zawodowe i chcesz pracować w Niemczech, ale zachować miejsce zamieszkania w Polsce? Zapraszam do kontaktu telefonicznego do rozmowy w której znajdziemy wspolnie dobre rozwiązanie.

Twoje zadania

W zależności od kwalifikacji i doświadczenia Twoje możliwe zadania to:

Montaż i konserwacja systemów grzewczych

Podłączanie systemów zasilania i odprowadzania ścieków w obszarze sanitarnym

Układanie systemów rurociągowych

Budowa, montaż i instalacja systemów zaopatrywania budynków w ciepło, chłodzenie i świeże powietrze

Twoje korzyści

Stałe zatrudnienie w naszej firmie

niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

natychmiastowe rozpoczęcie pracy

Wynagrodzenie godzinowe od 14,50€ + dieta co godzinę

Wsparcie w rozwoju zawodowym

pomoc we wszystkich formalnościach związanych z zatrudnieniem

Możliwości zarabiania do 18 € brutto za godzinę

Urlop i zasiłek urlopowy

Premia za polecenie pracownika

zajmujemy się zgłoszeniem w niemieckiej kasie chorych i urzędzie skarbowym

wspieramy Cię przy ubieganiu się o zasiłek rodzinny w Niemczech

Uczciwy pracodawca

Równe wynagrodzenie za taką samą pracę.

 Oczywiście przestrzegamy układów zbiorowych i wymogów prawnych.

Wypłacamy dodatki branżowe, a także uzgodnione zbiorowo i ustawowo równe wynagrodzenie zgodnie z odpowiednimi okresami zatrudnienia.

Regulamin portalu Jober.pl

Daar Personal Service Rekrutacja Całe Niemcy

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa