MONTER MASZYN PRZEMYSŁOWYCH/ SPAWACZ/ELEKTRYK/ŚLUSARZ/ DARMOWE ZAKWATEROWANIE/ ATRAKCYJNE WYNAGRODZENIE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14-15 EUR/h
  • Firma: Axialus S.A.
  • Kontakt: Natalia Kocjan
  • Telefon: 515 158 117
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Firma Axialus obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter maszyn przemysłowych/ spawacz/elektryk/ślusarz

Miejsce pracy: Frankfurt, Niemcy

WYMAGANIA:

  • Zdolności techniczne w składaniu i montowaniu różnych elementów
  • Doświadczenie jako monter lub spawacz lub ślusarz lub elektryk
  • znajomość j. niemieckiego- mile widziana
  • własny samochód na wyjazd- mile widziany

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montowanie  robotów przemysłowych w fabrykach samochodowych
  • Praca polegająca na złożeniu danego produktu, przyspawaniu różnych elementów według instrukcji
  • Każda osoba, zostanie na wstępie przeszkolona, lecz każda z tych osób musi mieć zdolności manualne- techniczne

OFERUJEMY:

  • Umowę na czas nieokreślony na warunkach niemieckich
  • zdobycie doświadczenie zawodowego w dużej niemieckiej firmie
  • darmowe zakwaterowanie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • opiekę koordynatora na miejscu
  • pomoc w załatwieniu wszystkich świadczeń socjalnych

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A. z oddziałem w Warszawie, nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032, poszukuje osób zainteresowanych pracą tymczasową w Niemczech.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”