INŻYNIER TELEKOMUNIKACJI DO ZARZĄDZANIA PROCESAMI ZBIERANIA I SORTOWANIA POCZTY

DANE OFERTY

  • Typ ofertyinne
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Nuove Frontiere Lavoro s.p.a.
  • Kontakt: Dorota
  • Telefon: 600949477
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

Nuove Frontiere Lavoro S.A. Oddział w Polsce , Agencja Zatrudnienia KRAZ: 16266 dla swojego klienta poszukuje :

Inżynier telekomunikacji do zarządzania procesami zbierania i sortowania poczty

Frankfurt

Zadania:

  • Definiowanie strategii, kontraktów, oceny wydajności, metod i narzędzi selekcji oraz celów efektywności w zakresie zbierania i dostarczania przesyłek w ramach europejskiej sieci transportu lądowego

  • Współpraca przy bilansie europejskimi i wynikach finansowych

  • Raport na temat ogólnej wydajności i jakości operacji, opracowanie środków w celu ograniczenia błędów

  • Współpraca mająca na celu ujednolicenie warunków zbierania i sortowania poczty, wytycznych, instrukcji, umów i procedur operacyjnych

Wymagania:

  • Tytuł inżyniera telekomunikacji lub inżynierii zarządzania lub ekonomii przedsiębiorstw

  • Min. 5 lat doświadczenia zawodowego , mile widziane w branży

  • Płynny j.angielski i j. niemiecki w mowie i piśmie

  • Dyspozycyjność do częstych podróży po Europie

  • Elastyczność, zorientowanie na klienta i umiejętność pracy w zespole.

Miejsce pracy: Frankfurt – NIEMCY

Oferujemy:
• Umowę o pracę
• Stabilność zatrudnienia
• Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska

Prosze wywyłać CV z dopiskiem “CODI MANAGER” na adres: [email protected] .

Oferty są skierowane do obydwu płci. Prosimy kandydatów aby przed wysłaniem CV zapoznali się z informacją o chronie danych osobowych dostępnej na stronie www.nuovefrontierelavoro.pl